XVI Open Internacional Memorial Ezequiel Martin

09-06-2024  -  09-06-2024

Pavelló de la Riera Seca, Ronda de Can Fàbregas, 1, 08100 Mollet del Vallès UBICACIÓ ESPECIAL A CAUSA DE LES ELECCIONS EUROPEES

-

b

b

http://www.escacsmollet.com

Logo
Classificació
Grup A
#NomPuntsClub
1GARRIGA CAZORLA, PERE7.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
2AYATS LLOBERA, GERARD7.5BARCELONA, CLUB ESCACS
3NARCISO DUBLAN, MARC7.5ATENEU COLON C.E.
4LAZARO PUJOL, ABEL7FIGUERES C.E.
5MASAGUE ARTERO, GUERAU7BARCELONA, CLUB ESCACS
6HERNANDEZ CIGARAN, CRISTIAN ANDRES6.5CATALONIA-JOVIAT E.
7ALOMA VIDAL, ROBERT6.5BARCELONA, CLUB ESCACS
8DIAZ CAMALLONGA, CARLES6.5SOCIETAT CORAL COLON SABADELL
9VALENZUELA GOMEZ, FERNANDO ALBERTO6.5LIRA VENDRELLENCA
10CRUZ ESTRADA, FILEMON6.5RUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS
11SALINAS TOMAS, DANIEL6.5SOCIETAT CORAL COLON SABADELL
12UBER GRACIA, HUGO6VALLS C.E.
13ORTEGA SERRA, MARC6CERDANYOLA VALLES C.E.
14SILVA CERDA, MARK VALENTIN6GRAMENET CLUB ESCACS
15MOMPEL FERRUZ, XAVIER6BARCELONA, CLUB ESCACS
16PIÑERO FERNANDEZ, XAVIER6ATENEU COLON C.E.
17SORT SEREROLS, JOSEP6TERRASSA DEL CSC, C.E.
18FERNANDEZ AGUILAR, FRANCISCO6BADIA, CLUB ESCACS I CULTURA
19MUNDET RIERA, JAUME6GERUNDA, C.E.
20LOBO PEREIRA, ARAMI6LLINARS, CLUB D'ESCACS
21VALLE LUIS, LEO5.5GERUNDA, C.E.
22VEHI BACH, VICTOR M.5.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
23VILLA TORNERO, ALEX5.5BARBERA C.E.
24ALONSO GIMENEZ, MAURO5.5GERUNDA, C.E.
25SANCHEZ AGUILAR, ARNAU5.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
26PRADA VILLAGRASA, PAU MANEL5.5SOCIETAT CORAL COLON SABADELL
27PEREZ PASTORA, EVARIST5.5SANT MARTI C.E.
28NADAL FAJARDO, RICARD5.5PLATJA D'ARO, CLUB ESCACS
29DICKL , ERROL5.5TRES PEONS C.E.
30ALEKSANYAN ISRAILYAN, NICOLAS5.5PEONA I PEO, C.E.
31POMES MARCET, JOAN5.5TERRASSA DEL CSC, C.E.
32PALACIOS PEÑA, GERARDO5.5RUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS
33MAS MESTRES, JORDI5.5LIRA VENDRELLENCA
34RUIZ SORIA, ADRIA 5.5GRAN PENYA VILANOVA C.E.
35CASARES BONALS, AINHOA5.5LLINARS, CLUB D'ESCACS
36GARCIA MARIN, GUILLEM5.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
37LAMBERT PONT, MICHAEL5MOLLET, CLUB D'ESCACS
38RIBERA CARO, JOAN5PEONA I PEO, C.E.
39BOIX REDORTA, ROC5LLINARS, CLUB D'ESCACS
40MARTIN CAPITAN, FELICIANO5LLINARS, CLUB D'ESCACS
41MULET POLO, PAU5MOLLET, CLUB D'ESCACS
42CLOTET MAS, DAN5CERDANYOLA VALLES C.E.
43TORRES TERUEL, JOAN5CONGRES C.E.
44GARCIA DE BLAS, ESTEBAN5SOCIETAT CORAL COLON SABADELL
45MARCOS RODRIGUEZ, RAUL5ATENEU COLON C.E.
46LOPEZ MILAN, DAVID5GRAN PENYA VILANOVA C.E.
47MASSOT FERNANDEZ, IAN5LLEIDA C.E.
48LAMBERT PONT, JAMES5MOLLET, CLUB D'ESCACS
49MONTEMAYOR MONTEMAYOR GERA5-
50RIERA MORILLA, ELISABETH5ARGENTONA C.P. ESCACS
51CASADO HAMED, SERGI5MOLLET, CLUB D'ESCACS
52ROURE SOLA, ORIOL5MOLLERUSSA
53CORTES NAVARRO, RAFAEL5SOCIETAT CORAL COLON SABADELL
54VIÑOLAS PUIG, JOAN5VILOBI C.E.
55VAZQUEZ SANCHEZ, JUAN ANTONIO5PENYA MOLLET XXI, CLUB D'ESCACS
56MOLANO LAFUENTE, ISMAEL4.5VALL DEL TENES, CLUB ESCACS
57CAMPOS CAYUELAS, ADRIAN4.5BADIA, CLUB ESCACS I CULTURA
58SERGOORIS , DANAIL JURGEN4.5GRANOLLERS-CANOVELLES
59VICIENT CALVO, RAMON4.5MONTMELO C.E.
60VICENTE BESSEN, KIRIAN4.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
61GARCÍA HUERTA, JOAQUIN MARC4.5ATENEU COLON C.E.
62LACASA DIAZ, ORIOL4.5GRAN PENYA VILANOVA C.E.
63EGEA GUERRERO, ARNAU4.5MOLLET, CLUB D'ESCACS
64RAHAL , MICHAEL4ATENEU COLON C.E.
65MARQUINA SIERRA, DAVID4MOLLET, CLUB D'ESCACS
66MARTOS FRIGOLA, DAVID4TORDERA C.E.
67CARO MARTINEZ, RAMON4MOLLET, CLUB D'ESCACS
68VALLADOLID MARTIN FRANCISCO JOSE4-
69BENET SANIGER, XAVIER4MOIA MOIANES C.E.
70MARCOS PIÑA, AGUSTIN4LLINARS, CLUB D'ESCACS
71JIMENEZ HANEDA, NAOKI4ATENEU COLON C.E.
72DEL ROSAL MORENILLA, SERGI4MASNOU C.E.
73FRADERA MANILS, JOSEP4PARETANA D'ESCACS, ASSOCIACIO
74GARCIA PUNZANO, JOSEP LLUIS4SANT ADRIA C.E.
75SANCHEZ RIOS, HILARIO4LLINARS, CLUB D'ESCACS
76CID MARCOS, LAIA4BARBERA C.E.
77FONTANET TOMAS, ERIC4AMPOSTA C.E.
78SALTOS MACIAS, GAEL4GRANOLLERS-CANOVELLES
79ESCOLANO BOBKOV, ALEX4ATENEU COLON C.E.
80CABALLERO MUNIESA, JUAN JOSE4MOLLET, CLUB D'ESCACS
81RODRIGUEZ ESPAÑOL, XAVIER4SANT CUGAT CLUB ESCACS
82ZEVALLOS MEDINA, NICOLAS4GRANOLLERS-CANOVELLES
83TORO GONZALEZ, RAFAEL4MOLLET, CLUB D'ESCACS
84CAMPOS ARIAS, ADRIÁN4MOLLET, CLUB D'ESCACS
85BALLO SERRANO, JAN3.5GERUNDA, C.E.
86VIDAL PALOU, JORDI3.5SANTA EUGENIA ESCACS
87GARCIA CORPAS, NICOLAS3.5DOS TORRES SANT CUGAT, C.E.
88MARTIN-CARO MOLON, JULIAN3.5SOCIETAT CORAL COLON SABADELL
89COLOMER GOMEZ, JORDI3SANT CUGAT CLUB ESCACS
90LAMBERT , PAUL3MOLLET, CLUB D'ESCACS
91HERNANDEZ RUIZ, ABEL3MOLLET, CLUB D'ESCACS
92JIMENEZ PEREZ, VICTOR JAVIER3ATENEU COLON C.E.
93HERRERO YNIESTA, VÍCTOR3MOLLET, CLUB D'ESCACS
94FONTANET TOMAS, UNAI3AMPOSTA C.E.
95COSTACHE , STEFAN3SOCIETAT CORAL COLON SABADELL
96POUS GARRIGA, ANTONI3MOLLET, CLUB D'ESCACS
97EZ ZAHHAR RIBERA, RAYAN3GERUNDA, C.E.
98SALES ARTIGAS, NIL3LLINARS, CLUB D'ESCACS
99BERTRAN NADAL, SANTI3MOLLET, CLUB D'ESCACS
100GARCÍA TORRES, ADOLFO3CASTELLAR DEL VALLES C.E.
101CALDERON TOCINO, JON3SANT CUGAT CLUB ESCACS
102CALDERON TOCINO, MIGUEL3SANT CUGAT CLUB ESCACS
103SERGOORIS , EMMA3GRANOLLERS-CANOVELLES
104RUIPEREZ MARCOS, JOSE ANTONIO3MABEPA QUATRE CAMINS
105MATAMALA CABRERA, JUAN CARLOS3VALLROMANES, ESCACS CLUB
106SALINAS RODRIGUEZ, JOSE3SOCIETAT CORAL COLON SABADELL
107TELLO ALVAREZ, ERIK2.5CERDANYOLA VALLES C.E.
108FLORES MUÑOZ, DANIEL2GRANOLLERS-CANOVELLES
109BARTOMEUS PLANA, RAMON2DOS TORRES SANT CUGAT, C.E.
110GARCIA CORPAS, OLIVER2DOS TORRES SANT CUGAT, C.E.
111BETANCURT CARDONA, SAMUEL2MOLLET, CLUB D'ESCACS
112LOPEZ MARQUEZ, BENITO RAMON2MABEPA QUATRE CAMINS
113CLARIANA CONDORI, JOSE JUAN2SURIA C.E.
114MALDONADO RUIZ, AXEL2RUBINENCA, AGRUPACIO D'ESCACS
115MARTIN ESTRADA, MANUEL2MABEPA QUATRE CAMINS
116BUSTOS MORANCHO, NURIA JUDITH2MOLLET, CLUB D'ESCACS
117GARCIA MAESTRO, RAMON1MABEPA QUATRE CAMINS
118MONTES MOLINA, IVAN0TERRASSA DEL CSC, C.E.