CLUBS

JUGADORS

TORNEIGS

LLIGA CAT.

Lliga catalana

CIRCUIT

RETRANSMISSIONS

Destacats

 
 
 
 
 

Plataforma: Lichess

Els dijous 28 de maig i 4 de juny a les 19:30 hores.

El ritme de joc: 5 minuts + 2 segons d’increment (possibilitat de Berserk).

FORMULARI D’INSCRIPCIÓ

Més informació

Enllaç del torneig: https://cutt.ly/syDUjHS

Torneigs organitzats per la FCE a l'estat d'alarma

Torneigs online organitzats per la Federació Catalana d'Escacs en el període de confinament.

Podeu trobar tots els torneigs acabats i els que vindran en el següent enllaç: https://cutt.ly/WyUiCJF

AVÍS IMPORTANT

La Federació Catalana d’Escacs està aplicant un protocol de prevenció de riscos laborals amb mesures preventives davant l’afectació del coronavirus. En compliment de les recomanacions de les diferents autoritats públiques per a la contenció de la pandèmia, volem informar que estem desenvolupant la nostra activitat habitual de manera telemàtica a través del correu electrònic habitual federacio@escacs.cat. Per tant, fins a nou avís, les instal·lacions de la Federació romandran tancades.

Tota la informació i els canvis que es puguin produir estarà disponible, com sempre, al nostre web.

#

CLUB/PERSONA

CLUB

 
1 Vicenç Esplugas Esteve C.E. VALLS
2 Agustí Guasch Figuerola C.E. VALLS
3 Llàtzer Bru Rullo C.E. CERDANYOLA DEL VALLÈS
4 Aleix Pla Rofes C.E. HOSPITALET DE L'INFANT
5 Joaquin Bru Rullo C.E. L'AMPOLLA
6 Gerard Añó Pla C.E. PEÓ VUIT
7 Enric Regue Farran ESCACS REUS C.E.
8 Carles Grau Ferrer C.E. VILA-RODONA
9 Juan M. Recasens Font U.E. CAMBRILS
10 President C.E. Valls C.E. VALLS
11 President C.E. Masdenverge C.E. MASDENVERGE
12 President Escola Escacs Salou ESCOLA ESCACS SALOU B
13 President C.E. Capablanca C.E. CAPABLANCA
14 President Escacs Reus C.E. ESCACS REUS B C.E.
15 President UE Cambrils U.E. CAMBRILS B
16 President C.E. Vila-seca C.E. VILA-SECA B
17 President C.E. La Selva del Camp C.E. LA SELVA DEL CAMP B
18 President Reus Deportiu C.E. REUS DEPORTIU C.E.
19 President C.E. Peó Vuit C.E. PEÓ VUIT
20 President C.E. La Ràpita C.E. LA RÀPITA
21 President C.E. Torredembarra C.E. TORREDEMBARRA
22 President AE Sta Coloma de Queralt AE STA COLOMA DE QUERALT
23 Jordi Comas Andreu C.E. CAPABLANCA
24 Año Tafalla, Santiago  C.E. PEO VUIT
25 Jove Barbera, Josep Lluis C.E. MASDENVERGE
26 Villarroya Palatsi, Vicente C.E. RIU SENIA
27 Primer classificat Grup A Calbet  
28 Segon classificat Grup A Calbet  
29 Tercer classificat Grup A Calbet  
30 Primer classificat Grup B Calbet  
31 Segon classificat Grup B Calbet  
32 Tercer classificat Grup B Calbet  

Cercador

Galeria Flickr