PREFERENT BARCELONA I   PREFERENT BARCELONA II PREFERENT BARCELONA III   PREFERENT BARCELONA IV
1 SANT MARTI B 1 COMTAL B 1 ESPIGA LES CORTS B 1 TRES PEONS C
2 CANET 2 HOSPITALET BELLVITGE 2 COR DE MARINA B 2 IDEAL CLAVE
3 CERDANYOLA MATARO 3 IGUALADA - ATENEU 3 CERDANYOLA VALLES B 3 TORREBLANCA
4 CONGRES B 4 MARTORELL 4 CALLDETENES 4 AT BARCELONES
5 LA LIRA B 5 MOLI NOU 5 BARAD 5 AGUSTI B
6 ATENEU COLON C 6 MOLINS DE REI 6 TARADELL-CENTELLES 6 PEONA I PEO C
7 SANT ANDREU B 7 PEON DOBLADO 7 PARETANA 7 GAVA
8 BADALONA 8 BERGUEDA 8 VALL DEL TENES 8 CATALUNYA B
9 GRAMENET B 9 BALSARENY SALLENT 9 FOMENT C 9 JAKE B
10 ARENYS DE MUNT A 10 CATALONIA-JOVIAT B 10 CORNELLA B 10 SANT BOI B
               
               
               
  PRIMERA BARCELONA I   PRIMERA BARCELONA II   PRIMERA BARCELONA III   PRIMERA BARCELONA IV
1 AMISTAT PREMIA 1 GRANOLLER-SCA B 1 GRANOLLERS-CAN C 1 SANT ESTEVE
2 MASNOU B 2 COLON SABADELL D 2 CARDEDEU 2 SANT JOAN VIL,
3 ARGENTONA 3 VACANT 3 VIC 3 SURIA
4 VACANT 4 LLINARS C 4 TONA 4 VACANT
5 SANT ADRIA B 5 SANT QUIRZE 5 MANLLEU 5 SANTPEDOR B
6 PINEDA 6 BARBERA C 6 SANT CUGAT C 6 ESTANY
7 LLAVANERES 7 FRANQUESES 7 CALDES 7 NAVARCLES
8 VILASSAR DE MAR 8 CERD. VALLES C 8 S. BOI LLUCANES 8 VACANT
9 MATARO B 9 TERRASSA C 9 LLINARS B 9 AVINYO
10 VACANT 10 RIPOLLET 10 VACANT 10 PEONS DEL BRUC
               
  PRIMERA BARCELONA V   PRIMERA BARCELONA VI   PRIMERA BARCELONA VII   PRIMERA BARCELONA VIII
1 CASTELLDEFELS B 1 VACANT 1 COMTAL C 1 PEONA I PEO D
2 PEON DOBLADO B 2 PEON NEGRO 2 SANT JOAN DESPI B 2 SANT ANDREU C
3 SANT FELIU B 3 MONTMELO B 3 PASSIO 3 CADENA
4 ONCE BCN * 4 VACANT 4 CASTELLBISBAL 4 ESC D'ESCACS DE BCN
5 RIBES 5 MOLLET C 5 VILA OLIMPICA B 5 SANT ADRIA C
6 VACANT 6 TRES PEONS D 6 TRES PEONS E 6 SANT MARTI C
7 SANT JOAN DESPI 7 ESPLUGUES 7 PALLEJA 7 COR DE MARINA C
8 PRAT 8 CERVELLO* 8 OLESA 8 CATALUNYA C
9 VILAFRANCA C 9 CONGRES C 9 VACANT 9 VACANT
10 SITGES B 10 LA LIRA C 10 CORNELLA C 10 ATENEU COLON D
               
* L'equip de Cervelló té un esportista amb mobilitat reduïda.        
               
  SEGONA BARCELONA I   SEGONA BARCELONA II   SEGONA BARCELONA III   SEGONA BARCELONA IV
1 VACANT 1 CASTELLDEFELS C 1 SITGES C 1 SITGES D
2 IDEAL CLAVE B 2 PEON DOBLADO C 2 NAVARCLES B 2 ESPLUGUENC
3 ARGENTONA B 3 VACANT 3 MONTBUI 3 SANT FELIU C
4 GRAMENET C 4 CONGRES D 4 VILAFRANCA D 4 VILAFRANCA E
5 ARENYS DE MUNT B 5 CORNELLA D 5 VACANT 5 VACANT
6 SANT MARTI D 6 ABRERA 6 MOIA MOIANES B 6 SANTPEDOR D
7 MALGRAT B 7 PALLEJA B 7 CARDONA B 7 PALLEJA C
8 CERDANYOLA MATARO B 8 IGUALADA - ATENEU B 8 IGUALADA - ATENEU C 8 CATALUNYA D
9 FOMENT D 9 MARTORELL B 9 POBLA CLARAMUNT 9 VACANT
10 LA LIRA D 10 SANT BOI C 10 SANTPEDOR C 10 GRAN PENYA B
               
  SEGONA BARCELONA V   SEGONA BARCELONA VI   SEGONA BARCELONA VII   SEGONA BARCELONA VIII
1 BARAD B 1 ULLASTRELL 1 TORRENEGRA 1 ESPIGA LES CORTS C
2 ATENEU HORTENC 2 PARETANA B 2 SANT ANDREU D 2 PEON NEGRO B
3 RUBINENCA B 3 VACANT 3 CADENA B 3 TORREBLANCA B
4 STA Mª PALAUTORDERA B 4 PENYA MOLLET B 4 JAKE C 4 CONGRES E
5 SANT QUIRZE B 5 MANLLEU B 5 AGUSTI C 5 MARAGALL B
6 BADIA B 6 TARADELL-CENTELLES B 6 TRES PEONS F 6 TRES PEONS G
7 FRANQUESES B 7 CALDES B 7 PEONA I PEO E 7 PEONA I PEO F
8 COLON SABADELL E 8 SANT BOI LLUCANES B 8 BADALONA B 8 CATALUNYA E
9 CASTELLBISBAL B 9 PALAUTORDERA 9 EDAMI A 9 EDAMI B
10 CASTELLAR 10 VACANT 10 VACANT 10 ATENEU COLON E
               
               
  TERCERA BARCELONA I   TERCERA BARCELONA II   TERCERA BARCELONA III   TERCERA BARCELONA IV
1 COMTAL D 1 VACANT 1 BARBERA E 1 TRES PEONS H
2 ATENEU COLON F 2 MASNOU C 2 CASTELLAR C 2 CASTELLAR D
3 VACANT 3 ARGENTONA C 3 MONTMELO C 3 RUBINENCA C
4 VACANT 4 CONGRES F 4 RUBINENCA D 4 PENYA MOLLET C
5 CABRERA DE MAR 5 ONCE BCN B * 5 TERRASSA D 5 MOLLET D
6 PINEDA B 6 AMISTAT PREMIA B  6 BADIA C 6 BARBERA D
7 CANET B 7 ATENEU COLON G 7 CALDES C 7 VACANT
8 BADALONA C 8 BARCELONA D 8 VALL DEL TENES B 8 VACANT
9 MATARO C 9 AT BARCELONES C 9 COLON SABADELL F 9 TONA B
10 SANT ADRIA D 10 LA LIRA E 10 LA LIRA F 10 TERRASSA E
               
  TERCERA BARCELONA V   TERCERA BARCELONA VI   TERCERA BARCELONA VII   TERCERA BARCELONA VIII
1 TRES PEONS I 1 MOIA MOIANES C 1 SITGES E 1 GRANOLLERS-CAN E
2 PRAT.B 2 CASTELLTERÇOL B 2 ESPLUGUES B 2 PEÓN NEGRO C
3 BERGUEDÀ B 3 BERGUEDÀ C 3 CADENA C 3 TORREBLANCA C
4 VILAFRANCA F 4 AVINYO B 4 JAKE E 4 JAKE D
5 GRAN PENYA C 5 SANTPEDOR E 5 MOLINOU B 5 GRANOLLERS-CAN D
6 MOLINS DE REI B 6 ESTANY B 6 TRES PEONS J 6 VACANT
7 VACANT 7 PRAT C 7 HOSPITALET BELLVITGE B 7 COR DE MARINA D
8 SANT FELIU D 8 PASSIO B 8 CATALUNYA F 8 BADALONA D
9 CASTELLBISBAL C 9 VACANT 9 CONGRES G 9 AT BARCELONES B
10 PEONS DEL BRUC B 10 VACANT 10 GRAN PENYA D 10 VACANT
               
  TERCERA BARCELONA IX       BARCELONA SUB12 I   BARCELONA SUB12 II
1 VALLROMANES B     1 SITGES SUB12 1 VILAFRANCA SUB12 C
2 FRANQUESES C     2 PEONA I PEO S12 A 2 PEONA I PEO S12 B
3 MONTORNES B     3 MONTORNES SUB12 B 3 MONTORNES SUB12 A
4 LLINARS D     4 LLINARS SUB-12B 4 LLINARS SUB-12A
5 CASTELLAR B     5 GRAN PENYA SUB12 5 MOLLET SUB12
6 VACANT     6 VILAFRANCA SUB12 A 6 SANT CUGAT SUB12
7 CASTELLTERÇOL A     7 CASTELLAR SUB12 A 7 CASTELLAR SUB12 B
8 CERD. VALLES D     8 S BOI LLUÇANES SUB12 8 RUBINENCA SUB12
9 RUBINENCA E     9 ESCAC MAT SUB-12 9 VILAFRANCA SUB 12 B
10 RIPOLLET B     10 MARTORELL C 10 CASTELLAR SUB12 C

 

* Tots els equips de l'ONCE juguen els seus matxs al seu local del C/ Sepúlveda 1 de Barcelona.

QUADRE PER A GRUPS DE 10 EQUIPS

RONDA    
1

23/01/2022

1-10  2-9  3-8  4-7  5-6

2

30/01/2022

10-6  7-5  8-4  9-3  1-2

3

06/02/2022

2-10  3-1  4-9  5-8  6-7

4

13/02/2022

10-7  8-6  9-5  1-4  2-3

5

20/02/2022

3-10  4-2  5-1  6-9  7-8

6

27/02/2022

10-8  9-7  1-6  2-5  3-4

7

06/03/2022

4-10  5-3  6-2  7-1  8-9

8

13/03/2022

10-9  1-8  2-7  3-6  4-5

9

20/03/2022

5-10  6-4  7-3  8-2  9-1

 

QUADRE D'ASCENSOS I DESCENSOS