ublicació del Calendari Oficial dels grups de les categories catalanes de La Lliga 2022

 

DIVISIÓ D'HONOR

 

GRUP 1

 

GRUP 2

 
1

Gramenet

1

Figueres

 
2

Sant Andreu

2

Platja d’Aro

 
3

Andorra

3

Cerdanyola V. 

 
4

Terrassa

4

Lleida

 
5

Sant Cugat

5

Tres Peons

 
6

Barcelona

6

Salauris

 
7

Cor de Marina

7

Valls

 
8

Mollet

8

Ateneu Colon

 
9

Foment Martinenc

9

Colon Sabadell

10

Gerunda

10

Barberà

 

QUADRE PER A GRUPS DE DIVISIÓ D'HONOR

RONDA

   

1

 22/01/2022

1-10  2-9  3-8  4-7  5-6

2

 29/01/2022

10-6  7-5  8-4  9-3  1-2

3

 05/02/2022

2-10  3-1  4-9  5-8  6-7

4

 12/02/2022

10-7  8-6  9-5  1-4  2-3

5

 19/02/2022

3-10  4-2  5-1  6-9  7-8

6

 26/02/2022

10-8  9-7  1-6  2-5  3-4

7

 05/03/2022

4-10  5-3  6-2  7-1  8-9

8

 12/03/2022

10-9  1-8  2-7  3-6  4-5

9

 19/03/2022

5-10  6-4  7-3  8-2  9-1

 

 

PRIMERA DIVISIÓ

 

GRUP 1

 

GRUP 2

1

Sant Martí

1

Comtal

2

Lira Vendrellenca

2

Tarragona

3

Colon Sabadell B

3

Peona i Peó

4

Mataró

4

Foment Martrinenc B

5

Agustí

5

Catalona-Joviat

6

La Lira

6

Vila Olimpica

7

Castelldefells

7

Granollers-Canovelles

8

Reus Deportiu

8

Maragall

9

Catalunya

9

Barcelona B

10

Llinars

10

Congrés

11

Jake

11

Olot

12

Sant Adrià

12

Sant Boi

  

QUADRE PER A GRUPS DE 12 EQUIPS

Data

      

23/01/2022

1

12

2

11

3

10

4

9

5

8

6

7

30/01/2022

12

7

8

6

9

5

10

4

11

3

1

2

06/02/2022

2

12

3

1

4

11

5

10

6

9

7

8

13/02/2022

12

8

9

7

10

6

11

5

1

4

2

3

20/02/2022

3

12

4

2

5

1

6

11

7

10

8

9

27/02/2022

12

9

10

8

11

7

1

6

2

5

3

4

06/03/2022

4

12

5

3

6

2

7

1

8

11

9

10

13/03/2022

12

10

11

9

1

8

2

7

3

6

4

5

20/03/2022

5

12

6

4

7

3

8

2

9

1

10

11

27/03/2022

12

11

1

10

2

9

3

8

4

7

5

6

03/04/2022

6

12

7

5

8

4

9

3

10

2

11

1

 

 

 

SEGONA DIVISIÓ

 

GRUP LLEIDA

 

GRUP TARRAGONA

       

1

TRES PEONS B

1

CAMBRILS

2

BALAGUER

2

SANTA COLOMA QUERALT

3

TORA

3

MONTORNES

4

TERRASSA B

4

VILAFRANCA A

5

ATENEU COLON B

5

GRAN PENYA

6

MOIA

6

SANT CUGAT B

7

CARDONA

7

AMPOSTA

8

RUBINENCA

8

PEONA I PEO B

9

VALLFOGONA

9

VALLS B

10

CALAF

10

SITGES

       
 

GRUP GIRONA

 

GRUP BARCELONA

       

1

HOSTALRIC

1

BARBERA B

2

MALGRAT

2

MASNOU

3

SANTA EUGENIA

3

MONTMELO

4

FIGUERES B

4

PENYA MOLLET

5

MOLLET B

5

CORNELLA

6

BADIA

6

L’ESPIGA

7

GUIXOLENC

7

SABADELL C

8

BARCELONA C

8

SANT FELIU

9

GERUNDA B

9

VILAFRANCA B

10

TORDERA

10

SANTPEDOR

 

QUADRE PER A GRUPS DE 10 EQUIPS

RONDA

   

1

23/01/2022

1-10  2-9  3-8  4-7  5-6

2

30/01/2022

10-6  7-5  8-4  9-3  1-2

3

06/02/2022

2-10  3-1  4-9  5-8  6-7

4

13/02/2022

10-7  8-6  9-5  1-4  2-3

5

20/02/2022

3-10  4-2  5-1  6-9  7-8

6

27/02/2022

10-8  9-7  1-6  2-5  3-4

7

06/03/2022

4-10  5-3  6-2  7-1  8-9

8

13/03/2022

10-9  1-8  2-7  3-6  4-5

9

20/03/2022

5-10  6-4  7-3  8-2  9-1