Roger Bernadó i López |
|
Data i lloc de naixement: 25 de gener de 2006, a Sabadell Club d’Escacs: Colon Sabadell Chessy Escola en la que estudia: Escopla Pia de Sabadell Elo català: 2020 Elo fide: 1850
Resultats esportius més destacats:
2016: 4rt classificat al Campionat de Catalunya per edats Sub-10 Campió Memorial Arturo Pomar Sub-10 Campions de Catalunya per Equips d’Edats Sub-12 4t classificat Campionat de Catalunya Actius Edats (Memorial Garcia Ilundain) Sub-10
2017: 9è classificat Campionat de Catalunya per Edats Sub-10 Subcampions de Catalunya per Equips d’Edats Sub-12 Millor Performance Sub-2 Circuit Català 4t classificat Campionat de Catalunya Actius Edats (Memorial Garcia Ilundain) Sub-10
2018: Campió de Campionat de Catalunya per Edats Sub-12
Peça favorita: Peó Aficions: El bàsquet, jugar a la play i la lectura. |
|
Víctor Moreno i Oller |
|
Data i lloc de naixement: 23 de novembre de 2006, a Barcelona Club d’Escacs: C.E. Tres Peons Escola en la que estudia: Sant Medir Elo català: 1993 Elo fide: 1852
Resultats esportius més destacats:
2017: 3r a les fases prèvies d'edats de Barcelona Sub-12
2018: Campió a les fases prèvies d'edats de Barcelona Sub-12 3r al Campionat de Catalunya d'Edats Sub-12 7è al Campionat d'Espanya d'edats Sub-12 Campió al Campionat d'Espanya Individual Sub12 Ràpid
Peça favorita: Alfil Aficions: Vídeo-jocs |
|
Juan Alber Garcia Caro | |
Data i lloc de naixement: 18 de març de 2006, a Figueres Club d’Escacs: C.E. Alt Empordà Escola en la que estudia: IES Ramon Muntaner Elo català: 1958 Elo fide: 1750
Resultats esportius més destacats:
2016: Campió de Catalunya per Equips d’Edats (milor 2n tauler) Sub-10
2017: Campions de la final a 8 de la lliga Sub-12 Campió de Catalunya per Equips d’Edats (milor 2n tauler) Sub-12
2018: 4rt classificat al Campionat de Catalunya d’Edats Sub-12 Millor Sub-12 i primer classificat Tram F al II Obert Internacional Vilanova: XIX Obert Internacional de Figueres “Miquel Mas”: Primer Sub-12
Peça favorita: Cavall Aficions: Escacs i escoltar música. |
|
Joan Moles i Benalí | |
Data i lloc de naixement: 4 de gener de 2007, a Girona Club d’Escacs: Santa Eugènia Escola en la que estudia: Vilagran Elo català: 1890 Elo fide: 1680
Resultats esportius més destacats:
2016: Campió de Catalunya d’Escacs actius Sub-10
2017: Campió al Campionat de Girona Sub-10 2n al Campionat de Catalunya d'edats Sub-10
2018: 5è classificat al Campionat de Catalunya d’Edats Sub-12
Peça favorita: Dama Aficions: els escacs i el fútbol. |
|
Pol Creixans i Comerma |
|
Data i lloc de naixement: 13 de maig de 2006, a Barcelona Club d’Escacs: C.E. La Lira Escola en la que estudia: Pare Manyanet Elo català: 1885 Elo fide: 1627
Resultats esportius més destacats:
2017: 2n classificat Fases prèvies de Barcelona Sub-12 6è classificat campionat de Catalunya d’Edats Sub-12 3r classificat grup B torneig Foment Martinenc 2018 3r classificat grup B torneig de La Pobla de Lillet 2018
Peça favorita: Rei Aficions: Els escacs |
|
Gerard Añó i Pla | |
Data i lloc de naixement: Tortosa Club d’Escacs: C.E. Peó Vuit Escola en la que estudia: Cinta Curto (Ferreries-Tortosa) Elo català: 2052 Elo fide: 1916
Resultats esportius més destacats:
2016: 2017: Campió de Catalunya per edats Sub-10 2n al Campionat d’Espanya d'edats Sub-10 Campió al Memorial Arturo Pomar Sub-10 Campió al Memorial David Garcia Ilundain Escacs Base Sub-10
2018: 2n al Campionat d'Espanya d'edats Sub-12
Peça favorita: Cavall
|