Cls. | T. | Jugador | elo | grup | Fed | Club | Pts | Abs. | Trams |
1 | IM | Kjartansson Gudmundur | 2434 | ISL | Islandia | 7 | 55 | ||
2 | GM | Movsziszian Karen | 2503 | ARM | Sant Andreu | 6½ | 40 | ||
3 | GM | Munoz Pantoja Miguel | 2457 | CAT | Cerdanyola Valles | 6½ | 35 | ||
4 | FM | Gonzalez Perez Arian | 2466 | FID | Sant Andreu | 5½ | 31 | ||
5 | IM | Pulvett Daniel | 2441 | VEN | Veneçuela | 5½ | 27 | ||
6 | IM | Lorenzo De La Riva Lazaro | 2427 | CAT | Sant Josep Badalona | 5½ | 24 | ||
7 | IM | Moreno Ruiz Javier | 2469 | CAT | Collado Villalba | 5½ | 21 | ||
8 | IM | Valdes Romero Leonardo | 2427 | CRC | Foment | 5½ | 18 | ||
9 | FM | Espinoza Palomino Willyam | 2355 | A | PER | Montcada | 5½ | 15 | 30 |
10 | Diaz Velandia Jose Manuel | 2317 | A | VEN | Veneçuela | 5½ | 13 | 20 | |
11 | IM | Rojas Keim Luis | 2408 | CHI | Colon Sabadell | 5 | 10 | ||
12 | IM | Gascon Jose Rafael | 2268 | B | VEN | Veneçuela | 5 | 8 | 30 |
13 | IM | Vidarte Morales Arturo | 2337 | A | CAT | Montcada | 5 | 6 | 15 |
14 | Aryan Chopra | 2189 | B | IND | India | 5 | 4 | 20 | |
15 | IM | Jerez Perez Alfonso | 2376 | A | CAT | Foment | 5 | 2 | 10 |
16 | FM | Gomez Jurado Luis Alberto | 2316 | A | CAT | Montcada | 4½ | 1 | 8 |
17 | Uran Bermudez Oliver Kevin | 2092 | C | VEN | Veneçuela | 4½ | 30 | ||
18 | Cardenas Fernando Adrian | 2000 | C | CAT | CECOB | 4½ | 20 | ||
19 | Ortin Caballe Juan Jose | 2008 | C | CAT | Congres | 4 | 15 | ||
20 | Saez Coma Alejandro | 2087 | C | CAT | Catalunya | 4 | 10 | ||
21 | Valencia Jimenez Jose | 2126 | C | CAT | Cerdanyola Valles | 4 | 8 | ||
22 | Salagran Ferragut Guillem | 2069 | C | CAT | Gerunda | 4 | 6 | ||
23 | Prats Rodriguez Juan Bosco | 2074 | C | CAT | Colonia Guell | 4 | 4 | ||
24 | Sayrol Clols Josep Maria | 2111 | C | CAT | Calaf | 4 | 2 | ||
25 | Ridameya Tatche Jose Miguel | 2007 | C | CAT | Tres Peons | 3½ | 1 | ||
26 | Nadal Fajardo Ricard | 2009 | C | CAT | Escola Escacs De Bcn | 3 | |||
27 | Pozanco Romasanta Marc | 2127 | C | CAT | Cerdanyola Valles | 3 | |||
28 | Grau Pacheco Marc | 2006 | C | CAT | Hospitalet | 3 | |||
29 | Castells Briones Miquel | 1988 | CAT | Barcelona UGA | 3 | ||||
30 | Tardio Fran Emilio | 1889 | CAT | Tres Peons | 2½ | ||||
31 | Flores De Paco David | 2020 | C | CAT | Terrassa | 1 | |||
Cls. | T. | Jugador | elo | grup | Fed | Club | Pts | Abs. | Trams |
1 | Fernandez Lago David | 1904 | D | ESP | Espanya | 8 | 30 | ||
2 | Molano Lafuente Ismael | 1985 | D | CAT | Montornés | 7 | 20 | ||
3 | Colom Andres Xavier | 1923 | D | CAT | Barcelona | 7 | 15 | ||
4 | Ramos Alvarez Maximo | 1912 | D | CAT | La Lira | 6½ | 10 | ||
5 | Gil Gil Antoni | 1916 | D | CAT | Montcada | 6½ | 8 | ||
6 | Fuertes Buisac Bernat | 1843 | E | CAT | Escola d'Escacs de Barcelona | 6 | 30 | ||
7 | Escofet Llongueras Joan | 1832 | E | CAT | Barcelona UGA | 6 | 20 | ||
8 | Torras Chicon Adria | 1841 | E | CAT | Castellar | 6 | 15 | ||
9 | Terrones Hernandez Jonathan | 1768 | E | CAT | Les Franqueses | 6 | 10 | ||
10 | Garcia Ruiz Adrian | 1842 | E | CAT | Jake | 6 | 8 | ||
11 | Corretja Torrens Jordi | 1798 | E | CAT | Santcugatenca | 5½ | 6 | ||
12 | Ritter Aguilar Jordi | 1938 | D | CAT | Cerdanyola Vallès | 5½ | 6 | ||
13 | Lopez-Atalaya Faine Josep | 1897 | D | CAT | Terrassa | 5½ | 4 | ||
14 | Martinez Hernandez Emili | 1837 | E | CAT | Badalona | 5½ | 4 | ||
15 | Algarte Cortes Serafin Ramon | 1813 | E | CAT | Rubirenca | 5½ | 2 | ||
16 | Gonzalez Garcia Sergi | 1889 | D | CAT | Sant Marti | 5½ | 2 | ||
17 | Ferres Saez Joan | 1860 | D | CAT | Granollers Canovelles | 5 | 1 | ||
18 | Valarezzo Ricard Pedro | 1895 | D | CAT | Castelldefels | 5 | |||
19 | Villa Brullet David | 1757 | E | CAT | Societat Coral Colon | 5 | 1 | ||
20 | Lozano Diaz Antoni | 1877 | D | CAT | Cerdanyola Vallès | 5 | |||
21 | Casasampera Boada Joaquim | 1856 | D | CAT | Molins de Rei | 5 | |||
22 | Tortosa Moros Joan | 1769 | E | CAT | Ateneu Colon | 5 | |||
23 | Salvador Sanchez Ricardo | 1671 | F | CAT | CECOB | 5 | 30 | ||
24 | Salagran Ferragut Eduard | 1788 | E | CAT | Gerunda | 5 | |||
25 | Rodriguez Rodriguez Tomas | 1857 | D | CAT | Societat Coral Colon | 5 | |||
26 | Garcia Perez Josep | 1784 | E | CAT | Castellar | 5 | |||
27 | Martinez Perez Pablo | 1766 | E | CAT | Societat Coral Colon | 5 | |||
28 | Martinez Perez Sergio | 1793 | E | CAT | Societat Coral Colon | 4½ | |||
29 | Boixader Arbo Xavier | 1720 | E | CAT | Societat Coral Colon | 4½ | |||
30 | Sanchez Canales Pol | 1882 | D | CAT | Cerdanyola Vallès | 4½ | |||
31 | Castaneda Munoz Antonio | 1777 | E | CAT | Mollet | 4½ | |||
32 | Febrero Perez Lluis | 1685 | F | CAT | Comtal | 4½ | 20 | ||
33 | Villa Cardenas Jorge | 1743 | E | CAT | Societat Coral Colon | 4½ | |||
34 | Sogues Tena Pilar | 1619 | F | CAT | Tres Peons | 4½ | 15 | ||
35 | Serentill Tost Eduard | 1752 | E | CAT | Circle Catolic | 4½ | |||
36 | Fernandez Pintado Xavier | 1864 | D | CAT | Hortenc | 4½ | |||
37 | Montsech Donaire Rafel | 1953 | D | CAT | Sant Quirze | 4 | |||
38 | Mateo Hernandez Francesc | 1786 | E | CAT | Santcugatenca | 4 | |||
39 | Lopez Martinez Angel | 1702 | E | CAT | Societat Coral Colon | 4 | |||
40 | Toquero Gracia Pau | 1718 | E | CAT | Llinars | 4 | |||
41 | Farell Duran Josep | 1545 | F | CAT | Cuenca | 4 | 10 | ||
42 | Navines Monfa Josep | 1826 | E | CAT | Castellar | 4 | |||
43 | Martin Palau Roger | 1639 | F | CAT | Peona i Peó | 4 | 8 | ||
44 | Torralba Brosa Marc | 1738 | E | CAT | Castellar | 4 | |||
45 | Codina Broto Sergi | 1648 | F | CAT | Cerdanyola del Vallès | 4 | 6 | ||
46 | Flores Munoz Daniel | 1841 | E | CAT | Granollers Canovelles | 4 | |||
47 | Urrutia Mule Oriol | 1677 | F | CAT | Castellar | 3½ | 4 | ||
48 | Montanes Also Jose | 1666 | F | CAT | Sant Quirze | 3½ | 2 | ||
49 | Villa Caiguelas Pascual | 1779 | E | CAT | Societat Coral Colon | 3½ | |||
50 | Garcia Extremera Manuel | 1609 | F | CAT | Barberà | 3½ | 1 | ||
51 | Soriano Girbau Santiago | 1600 | F | CAT | Barberà | 3½ | |||
52 | Harutian Arthur William | 1782 | E | CAT | Catalonia | 3½ | |||
53 | Garcia Vidal Emili | 1615 | F | CAT | Ideal de Clave | 3 | |||
54 | Vinyoles Insa Carles | 1630 | F | CAT | Barad | 3 | |||
55 | Munoz Esteve Antoni | 1771 | E | CAT | Rubirenca | 3 | |||
56 | Argemi Camp Jaume | 1736 | E | CAT | Vall de Tenes | 3 | |||
57 | Varas Leonides | 0 | FRA | França | 3 | ||||
58 | Ortega Farrus Alfonso | 1600 | F | CAT | Societat Cotal Colon | 3 | |||
59 | Garcia Torres Adolfo | 1600 | F | CAT | Sant Llorenç Savall | 3 | |||
60 | Pina Cano Francisco | 1733 | E | CAT | Rubirenca | 3 | |||
61 | Mestres Vilahur Lluis | 1600 | F | CAT | Barbera | 3 | |||
62 | Becerra Mumbru Pol | 1669 | F | CAT | Mollet | 3 | |||
63 | Escribano Munoz Edilberto | 1672 | F | CAT | Societat Coral Colon | 2½ | |||
64 | Martinez Arranz Leire | 1707 | E | CAT | Tres Peons | 2½ | |||
65 | Dominguez Esteban Victor Migu | 1600 | F | CAT | Sant Quirze | 2 | |||
66 | Martinez Arranz Nagore | 1694 | F | CAT | Tres Peons | 2 | |||
67 | Lopez Olivia Victor | 1600 | F | CAT | Badia | 1 |